Руководство для авторов

Вимоги до тез: Формат аркуша: А5 (148×210 мм). Поля: ліве, верхнє, нижнє  – 20 мм; праве  – 15 мм. Міжрядковий інтервал  – одинарний. Текстова частина 1-2 аркуша (Times New Roman Cyr, font 9), відступ першого рядка абзацу 5 мм, вирівнювання по ширині, без переносу слів.

Матеріали набираються в текстовому редакторі у такому порядку: 1) УДК — вирівнювання за лівим краєм; 2) Ініціали та прізвища авторів — вирівнювання за правим краєм, напівжирним шрифтом; 3) Назва організації, електронна пошта — вирівнювання за центром, курсивом; 4) Назва доповіді повинна бути лаконічною — вирівнювання за центром, відступ зверху — 6 пт., відступ знизу — 6 пт., напівжирним шрифтом, без переносу слів; 5) Текст тези — відступ першого рядка абзацу — 5 мм, вирівнювання за шириною, без переносу слів; 6) Науковий керівник (обов’язково тільки для доповідей студентів), тире, вчене звання, посада, ініціали, прізвище  — вирівнювання за правим краєм, відступ зверху — до 6 пт., курсивом.

Контрольный лист подготовки представления

1. Це подання раніше не було опубліковане і не було подано на іншу конференцію до розгляду.
  2. Файл подання є документом у форматі Rich Text Format (.rtf), а ім’я файлу складається з транслітерованих (переданих латиницею) прізвищ авторів, наприклад: Ivanenko_Kozak.rtf. Розмір файлу не перевищує 5 Мбайт.
  3. Текст тез передає основний зміст доповіді і включає:
    • постановку проблеми в загальному вигляді;
    • формулювання завдання (мети) дослідження і обґрунтування його актуальності;
    • наукову новизну у порівнянні з відомими роботами;
    • короткий виклад розв’язку поставленої задачі;
    • висновки, що містять основні отримані результати.

4. У тексті дотримано стилістичні та бібліографічні вимоги, викладені  в Керівництві для автора, яке знаходиться в розділі "Подробнее".

Эта работа сделана по лицензии Creative Commons Attribution 3.0 License.