Руководство для авторов

1. Обсяг статті (з анотацією та ключовими словами): 10-15 тис. знаків без пробілів. Анотація  і ключові слова англійською мовою обсягом до 700 знаків без пробілів.
2. Стандарти: формат Word; гарнітура шрифту – TimesNewRoman; розмір шрифту – 10 кегль; міжрядковий інтервал  – 1; відступ абзацу – 0,53 см; поля – 2 см; сторінки без нумерації; при наборі тексту потрібно розрізняти символи дефісу та тире, українські («») та латинські (“”) лапки. Прохання уніфікувати використання напівжирного шрифту та курсиву при виділенні прикладів та інших фрагментів тексту і не зловживати підкресленням.
3. 1-й рядок, вирівнювання по правому краю: ім’я та прізвище автора (напівжирний курсив);
2-й рядок, вирівнювання по правому краю: місто, країна (курсив).
4. Через один рядок відступу подається назва статті (вирівнювання по центру, шрифт напівжирний).
Через один рядок відступу друкуються анотація та ключові слова англійською мовою, потім текст статті.
5.  Бібліографічні посилання у тексті беруться у квадратні дужки: [2, с. 34].  Номер джерела та номер сторінки розділяються комою з пробілом, номера джерел –  крапкою з комою, наприклад: [6; 7; 8], [8, с. 21; 9, с. 117]. У реченні крапка ставиться після дужок, посилань.
6. Використані джерела зазначаються у кінці після заголовку Література або References (по центру). Перелік джерел оформлюється у порядку цитування відповідно до ДСТУ 8302:2015. Зазначення міста видання, назви видавництва, року, загальної кількості сторінок (крім Інтернет-джерел) є обов’язковим.

Requirements to the papers:

Format: MS Word, Times New Roman; length: 10,000-15,000 characters (without spaces) in a 10-point font; line spacing: 1; margins: 2 cm; pages should not be numbered.

The main text of the paper should be preceded by the summary and key words in English (not more than 700 characters).

References in the text should be made in square brackets, first the number of the title in the
References at the end of the paper, then the number of the page to which the reference is made, e.g. [6, p. 35]. In the References the titles should be given in the order they appear in the text.

Контрольный лист подготовки представления

1. Представление не было ранее опубликовано, и не было подано на другую конференцию на рассмотрение (или было дано объяснение в комментариях к директору).
  2. Файл представления имеет формат документа OpenOffice, Microsoft Word, RTF, или WordPerfect.
  3. Все URL ссылки в тексте (например, http://pkp.sfu.ca) активны и с помошью них можно совершить переход путем клика.
  4. Текст напечатан с одинарным интервалом; используется размер шрифт 12; используется курсив вместо подчеркивания (кроме адресов URL); все иллюстрации, числа, и таблицы размещены в пределах текста.
  5. Текст придерживается стилистических и библиографических требований, изложенных в Руководство для автора , который находится в разделе "Подробнее".
  6. Если Вы подаете представление на рецензируемую секцию конференции, то имена авторов будут удалены из представления. При этом в библиографии и сносках используется "Автор" и год, а не имя авторов, название статьи, и т.д.
  7. Если Вы подаете представление на рецензию, то все документы Microsoft Office (включая дополнительные файлы) были сохранены при помощи перехода в меню "Файл", затем "Сохранить как", потом "Сервис" (или Функции в Mac), далее "Параметры безопасности", выбор "Удалять личные сведения из свойств файла при сохранении " и кнопку "Сохранить".